Anasayfa    |   Ürünlerimiz    |   Ekibimiz    |   İletişim    |   Gerekli BelgelerERESİNLER SİGORTA
Eresinler Sigorta 2000 yılında kurulmuş, deneyimli kadrosu ile, Allianz, Axa, Anadolu Sigorta, Sompo Japan ve Ak Sigorta acentelikleri ile var olan müşteri portföyü ve grup şirketlerine, en uygun ürün, hizmet ve çözümleri üreterek, danışmanlık hizmeti vermektedir.
DANIŞMANLIK
Teklif talepleri; Şirketimiz uzman ve deneyimli Sigorta Danışmanları tarafından Müşterilerimizi ihtiyaç doğrultusunda bilgilendirmek, sigortacılık hakkında bilinçlendirmek, talebi karşılayacak ürünü sunmak, çözümleyici ve yönlendirici bir rol üstlenerek, Müşteri Odaklı bir yaklaşımla mevcut acenteliklerimizin tümünden teklif sunumu yapılarak gerçekleştirilir.
TAKİP
Var olan Müşteri Portföyümüzün poliçelerinin fotokopileri veya bitim tarihleri tarafımıza ulaştırıldığında, poliçe bitim tarihinden en az bir hafta önce poliçe yenileme tarihi bilgisini müşterilerimize hatırlatırız.
EKSPERTİZ
Talebiniz halinde risk analiziniz yetkililerimiz tarafından tespit edilir, riskin sigortaya uygunluğu ve değer tespiti yapılır.
HASAR
Herhangi bir hasar meydana geldiğinde müşterilerimizin bizimle iletişim kurması, çözüme ulaşmaları için en kısa yoldur. (Asistans Hizmeti, En yakın Yetkili Servis yönlendirmeleri)
Bilgiye hızlı, doğru ve çok alternatifli yoldan ulaşabilmenin var olan memnuniyeti artıracağını biliyoruz.
KAMPANYA
 

Detaylar ve diğer size özel avantajlar için eresinlersigorta@eresinler.com.tr'a e-posta göndererek bilgi alabilirsiniz.

Tel: 0 212 451 50 50 / Dahili: 116 - 118 - 127

Fax : 0 212 451 30 09

 

 

 
© Copyright 2014  |  Eresinler Sigorta