Konum | Plaza Bilgileri | Kat Planları | Bina Görüntüleri | İletişim


Eresinler Ser Plaza ünlü Japon mimar Tatsiyo Yamamato tarafından tasarlanmıştır.
Eresinler Ser Plaza Basın Ekspres Yolu üzerinde, uluslararası üne sahip Japon mimar Tatsiyo Yamamoto tarafından tasarlanıp Tekno Yapı tarafından inşa edilmiş bir yeni nesil ofis binasıdır. Bina, tasarım ve teknik donanım itibari ile uluslararası kıstaslarla A sınıfı ofis binaları arasında sınıflandırılmaktadır.
Eresinler Ser Plaza Atatürk Havaalanı terminallerine araba ile 3 dakikalık mesafededir.

Proje aşamasında gösterilen titizlik kullanıcılara son derece verimli ofis alanları sunmakta ve binayı "gizli" kira maliyetlerinden arındırmaktadır. Verimliliğin somut bir ölçüsü olarak brüt ve net alanlar arasındaki %12 lik fark ortalaması gösterilebilir. Bu oran sadece Türkiye'de değil, dünyada da kendi sınıfı içerisinde Eresinler Ser Plaza'yı "kayıp alanları" en düşük binalar arasına sokmaktadır.

Eresinler Ser Plaza sadece kullanım alanlarındaki verimliliği ile değil kullanıcılarına sunduğu son teknoloji ürünü bina sistemleri ile de uluslararası standartların en üst derecelerini yakalamanın gururunu taşımaktadır. Dört borulu Fan-Coil sistemi ile katlarda dilediğinde ısıtma, dilediğinde ise soğutma dört mevsim boyunca yapılabilmektedir. Son teknoloji ürünü yangın önleme ve yangın söndürme sistemleri ile can ve mal güvenliği maksimuma çıkarılmıştır. Elektronik kart kontrollü turnike sistemi ile binanın tüm giriş ve çıkışları bilgisayar kayıtlı olarak kontrol edilmektedir. Merkezi otomasyon sistemi ile ise tüm bu sistemlerin en verimli şekilde çalışması koordine edilmektedir.

KİRALIK KATLARI görmek için tıklayın.